O PROJEKCIE

/O PROJEKCIE
O PROJEKCIE2019-06-13T09:07:07+02:00

– O Projekcie

MISJA: Chcemy aby każdy z nas miał równe szanse do wspaniałego życia.

WIZJA: Dobre uczynki są najbardziej dochodową inwestycją w przyszłość. Inwestując nasz czas i finanse w pomoc przynajmniej jednej osobie wierzymy, że wsparcie otrzymają kolejne.

WARTOŚCI: W naszej działalności Fundacja Dies Mei i wszystkie osoby zaangażowane w jej prace kierują się ściśle określonymi wartościami. Oto one:

  • Partnerstwo. Działamy we współpracy z innymi podmiotami aby nasza pomoc była bardziej skuteczna i kierowana do najbardziej potrzebujących. Jesteśmy otwarci na dialog z podmiotami, instytucjami i osobami z naszego otoczenia, aby lepiej poznać potrzeby grup społecznych dla, których pracujemy.
  • Pasja. Wspieramy bo mamy świadomość, że każdy zasługuje na wspaniałe życie.
  • Transparentność. Nasza działania są przejrzyste.
  • Szacunek. Nie czynimy innym co nam jest nie miłe.
  • Odpowiedzialność. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwalają podejmować dojrzałe i odpowiedzialne decyzje.

– MISJA –

Chcemy aby każdy z nas miał równe szanse do wspaniałego życia.

– WIZJA –

Dobre uczynki są najbardziej dochodową inwestycją w przyszłość. Inwestując nasz czas i finanse w pomoc przynajmniej jednej osobie wierzymy, że wsparcie otrzymają kolejne.

– WARTOŚCI –

W naszej działalności Fundacja Dies Mei i wszystkie osoby zaangażowane w jej prace kierują się ściśle określonymi wartościami.

Ta strona używa plików cookie i usług stron trzecich. Korzystająć z serwisu akceptujesz ich postanowienia i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI Zgoda